Yaşam

Taha Duymaz’ın cansız bedeninin bulunduğu iddiası! Enkazın başında bulunan Derya Uluğ’dan son açıklama geldi: Eşyaları var ama cansız bedeni yok.

6 Şubat’ın merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizde ağır tahribata yol açtı. Hatay’da yaşayan ve yemek videolarıyla tanınan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ve kardeşleri de depremden perişan oldu.

“ANGEL’İN CAN CESARETİNE ULAŞILDI, TAHA’NIN EŞYALARI BULUNDU”

Duymaz ve kardeşlerinin bulunduğu enkazın başında bulunan şarkıcı Derya Uluğ, Haberler.com’a yaptığı açıklamada, Melek Duymaz’ın cansız bedeninin bulunduğunu ve Taha Duymaz’ın bel çantasından kimliğinin çıkarıldığını söyledi.

“TAHA’YA ULAŞILMADI AMA DOĞRUDAN GİTMEK MÜMKÜN DEĞİL”

Instagram hesabından da paylaşımda bulunan müzisyen, “Taha’nın ablası Melek’in cenazesine az önce ulaşıldı. Taha’nın bel çantası, kimliği bulundu, ablasının elindeydi… “Çok üzgünüm, yapabilirim” dedi. tarif etme” dedi.

TAHA DUYMAZ HAKKINDA İDDİALAR SUNULDU

Günlerdir güzel haber haberler Beklenen Taha Duymaz ve ailesi hakkında sosyal medyada bazı iddialar ortaya atıldı. Taha Duymaz’ın cansız bedeninin günler önce enkazdan çıkarıldığı iddia edilmişti ancak abla Semiha Duymaz sosyal medyada takipçi sayısını artırmak için bunu saklamıştı. Duymaz’ın ablasının AFAD yetkililerine yanlış adres verdiği de iddialar arasında yer aldı. Günlerdir Twitter’da gündem olan tezlerin ardından geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yanıt veren abla isyan etti.

KARDEŞİ TEZLERE ATEŞ BAŞLATTI

Instagram hesabından yaptığı açıklamayla kendisine sitem eden Semiha Duymaz abla, “Bu durumda acımız büyük, yaşamayan bilmez ve Allah kimseye yaşatmasın. klavyenin başına oturup oradan konuşmak,konuşmak ve suçlamak kolay.Tek dileğim Allah size acı çektirmesin.Sizin gibi gereksizlerin karşısında yaşayamam.Kardeşlerim,teyzem,amcam molozda.yabancı değilim onlar benim ruhum kanım hayatım buraya her çıkan cansıza bakarak psikolojimi anlayamazsın onlar olması ümidiyle ya öldüler ya da öldüler Yaşarsın ama bu duyguyu, acıyı hissedemezsin Allah’tan niyaz ediyorum ki ‘sakla’ diyenler, ‘bonus yapıyorlar’ diyenler, ‘prim’ diyen klavyeci çocuklara Allah yaşatmasın” dedi.

TAHA DUYMAZ KİMDİR?

Taha Duymaz, 1 Eylül 2003 tarihinde Hatay’ın Yayladağı ilçesinde doğdu. 7 ablası ve 5 erkek kardeşi olan Duymaz, maddi imkansızlıklar nedeniyle 4. sınıfta okulu bıraktı. Sosyal medya hesabından yayınladığı yemek görselleriyle tanınan Taha Duymaz’ın en büyük hayali aşçı olmaktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu