Haber

İnegöl Belediyesi Personelinin Doğum Günü Kutlaması

İnegöl Belediyesi’nde geleneksel hale gelen işçi doğum günü kutlamaları, Kasım ve Aralık aylarında doğan 16 farklı müdürlükten 102 işçi için düzenlenen programla devam etti. Gastro İnegöl Mutfak’ta işçi ile yemeğin ortasına Belediye Başkanı Alper Taban geldi ve ardından pasta kısmına geçildi.

Kentin gelişmesi ve vatandaşlara en iyi hizmeti vermesi için gece gündüz çalışan İnegöl Belediyesi’nde çalışan işçi için Belediye Başkanı Alper Taban’ın talimatıyla doğum günü kutlaması düzenlendi. İnegöl Belediyesi’nde her ay düzenli olarak gerçekleştirilen doğum günü toplantılarının ilki mart ayında gerçekleştirildi. Kasım ve Aralık aylarında doğan işçilerin doğum günleri de Çarşamba günü Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıyla kutlandı.

AYNI AMAÇ İÇİN KOŞUYORUZ

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda, çalışanlara ilk olarak Gasto İnegöl Mutfağı’nda öğle yemeği ikram edildi. Ardından Beşinci Mevsim Kültür Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda toplantı gerçekleştirildi. Burada işçiye selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Alper Taban, “Burada her müdürlükten arkadaşlarımızı hızlıca görüyorum. Sizi tanımaktan ve sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür eder, her birinizin doğum gününü kutlarız. Herhalde hemen günü kutlamak daha onurlu ama kalabalık bir grup olduğumuz için bu toplantıları aylık olarak yapmaya çalıştık. Burada 16 müdürlükten 100’ün üzerinde arkadaşımız var. Tüm meslektaşlarıma hayırlı ömürler dilerim. Allah hep birlikte güzel işler yapmayı nasip etsin. Hatırlamak ve hatırlanmak güzel bir duygu. Sonuçta hepiniz bir yerlerde iş yapıyorsunuz. Gözden uzak veya kalpten düşünmeyin. Aslında bir yöne bakan ve bir amaca doğru koşan bir bütünün modüllerinden bahsediyoruz. Ortada bir sistem var ve siz bu sistemin çarklarını çeviriyorsunuz. Öncelikle işinizi yaparken sağlığınızın iyi olmasını istiyorum. Sizlerin iş güvenliği ve çalışma alanının uygunluğu ile arkadaşlarımızın da daha inançlı ve daha iyi duygularla çalışacaklarına inanıyorum.”

Konuşmaların ardından çalışanlarla pasta bölümü düzenlendi. Daha sonra hediye takdim edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu